COACHING2023-11-07T09:25:46+02:00

Coaching avab Sinu tõelise potentsiaali

Kas Sa elad oma elu igapäevaselt metsikult maagiliselt?

Sa unistad liiga väikeselt, kui need Sinus hirmu ei tekita. Mina tean, et Sinus on olemas kõik sisemised ressursid, mida Sa vajavad oma unistuste täitmiseks ja eesmärkide saavutamiseks. Coachina saan aidata Sul endal üles leida Sinu tõelise potentsiaali ja võimed…..

„Every morning you have two choices: continue to sleep with your dreams,

or wake up and chase them.“ Carmelo Anthony

Kas Sul on mõni unistus või eesmärk, mida oled juba pikalt edasi lükanud?

Mis on coaching?

Lahenduskeskne ja süsteemne coaching on suurepärane viis inimeste potentsiaali võimendamiseks, takistuste vähendamiseks ja seeläbi nende õnnestumise toetamiseks.

Coaching on toetatud ja süsteemne viis lahenduste suunas liikumiseks. Coach on mõtlemispartner ja toetab Sind kliendina läbi erinevate küsimuste küsimise, mis aitavad Sul endal jõuda vastuste ja lahendusteni, et saavutada soovitud eesmärk.

Erinevalt teraapiast, ei tegele coaching mineviku teemadega, vaid on suunatud tuleviku tegevustele, aidates leida ja ühendust saada inimeses juba olemasolevate varjus olevate ressurssidega, et luua endale paremat tulevikku. Mentorlusest erinevalt on coaching nõuande vaba ja kogu vajalik ressurss leitakse inimesest endast.

Seega coaching sobib eriti hästi, kui Sulle ei meeldi, kui Sulle öeldakse, mida ja kuidas teha. 

“The distance between the Dream and the Reality is called ACTION. Brian Tracy

Kas Sa oled endale öelnud: “Ma teen seda, siis kui ….  Ma ei saa sellega hakkama …. Ma ei oska … See ei ole mulle kättesaadav … jne”?

Mis on kõige hullem asi, mis saab juhtuda, kui valid teha samme, mis päriselt viivad Sind soovitud tulemusteni?

Mulle meeldib coaching ennekõike seetõttu, et see aitab inimesel näha perspektiive ja asjaolusid, mida isekeskis, sõbra või kolleegiga arutades ei pruugi näha. Coachingu protsessides luuakse kliendile praktilisti võimalusi ja lahendusi ning hoitakse fookuses tegevusi, mis aitavad eesmärgid päriselt ellu viia ning seetõttu on sellel tihti tranformatiivne mõju.

Isegi, kui Sulle hetkel tundub Sinu unistus võimatuna, saame coachingus leida Sinu hirmude seest väe, mis teeb selle võimalikuks.

Miks ja millal Sina võiksid coachingut kaaluda?

Teemade ring, millega coachingus tegeleda, on väga lai – töö, töö- ja pereelu tasakaal, unistused ja nende ellu viimine, ettevõtlus, finantsid, suhted jne.

Siin on näiteks mõned olukorrad, millega võid coachi poole pöörduda:

 • tead, mida soovid aga ei tea, kuidas sinna jõuda

 • tunned, et oma unistuseni jõudmisel Sind justkui takistavad mingid asjad ning soovid rohkem julgustust või motivatsiooni, et teha esimene samm ja hakata liikuma oma soovitud eesmärgi suunas

 • tunned rahulolematust või motivatsiooni puudust enda sees aga ei tea, mida soovid ja kuhu suunas soovid liikuma hakata, et end paremini tunda

 • soovid suurendada enesekindlust, tulemuslikkust ja rahulolu või parandada suhtlemisoskusi jne

 • soovid teha olulise ent keerulisena näiva otsuse või vajad mõnes teemas suuremat selgust

 • soovid näha ning mõista olukorra juurprobleeme ja võimalusi nende lahendamiseks

 • jne.

Coachingust on abi nii isiklike kui tööalaste teemade korral ning ka nende ühildamise võimaluste leidmisel. Coaching sobib igale inimesele, kelle soov on teha teadlikult tööd iseendaga ning viia ellu muudatusi enda sees ja ümber.

Eliise on super hea ja kogenud coach! Eliise head küsimused, nõuanded ja nipid aitasid mul ületada blokid ning leida uusi viise, kuidas liikuda edasi ja saavutada soovitud tulemusi. Eliise on väga sõbralik ja armas inimene. Alati peale tema coachingut oli mul parem tuju ning positiivsem suhtumine oma töösse ja personaalsesse ellu. Meie koostöö tulemusena kasvas oluliselt minu enesekindlus ettevõtjana ja tõstsin oma teenuste hindasid.

Soovitan Eliise coachingut kõigile, kes soovivad alustada ettevõtlusega või vajavad abi ja suunamist, kui asjad ei liigu piisavalt kiiresti või soovitud suunas.

Pauline, ettevõtja, coachingu klient

Päris uskumatu, kuidas vaid mõne coachingu sessiooni vältel mu enda hoiakud kui ka perspektiivid positiivses suunas muutusid. Aastaid peas olnud mõtted konverteerusid reaalseteks plaanideks, raskused võimalusteks ja mitmed aktuaalsed probleemid muutusid tühiseks – pikas perspektiivis mitte midagi muutvaks. Kõige olulisem, ma ise tunnen, et ma olen pärast coachingut iseenda parem versioon. Seda nii tööalaselt, kui lähedaste jaoks. Mul on äärmiselt hea meel, et vaatamata eelarvamusele otsustasin ma coachingut proovida.

Kristo, coachingu klient

Praktiliste harjutuste tulemusena, mida Eliise meiega tegi, on lühikese ajaga väga palju muutunud minu ettevõttes! Juba esimese kohtumise ajal esitas Eliise olulisi küsimusi ettevõtte kohta, mis pani mind vaatama kogu oma tegevust läbi teise pilgu ja tegutsema väga selges suunas. Viimasel kohtumisel toimunud ajurünnaku käigus sain tiimilt väga vinged ideid, millest mõned lükkasid kastikaane täiega pealt! Ühtlasi mõistsin selle käigus, et pean suurendama oma tiimi ja ei läinud nädalatki, kui seda tegin ja see on üliäge! Motivatsioonist ja inspiratsioonist said mu tulihobused!

Meeli Laane, ettevõtja, grupi coachingu klient

Olin segaduses, mida peale ülikooli oma elu ja karjääriga täpsemalt teha. Ma tundsin ennast kuidagi tupikus. Teadsin, et tahan kindlalt välismaale minna, kuid polnud kindlat plaani ja vanemad olid ka mures, et mis minust saab. See tekitas minus pinget ja segadust. Coaching Eliisega andis mulle uusi mõtteid, selgust ja kindlust, kuidas edasi. Pani mind rohkem endale keskenduma, enda soovidega tegelema ning erinevaid võimalusi otsima ja nägema. Samuti said mu vanemad suurema selguse ja rahu, et olen nüüd oma tahtmises ja eesmärkides kindlam.
Hetkel teen erialast kaugtööd Balilt ning usun, et kõik, mida ma tahan saavutada, on võimalik.
Usun, et selline arutelu ja “life check-up” tuleb iga mõne aja tagant meile kõigile kasuks.

Katrina Kukk, üliõpilane, coachingu klient

Mida saad läbi coachingu enda ellu rohkem luua:

 • suuremat selgust, kes Sa oled, mis teeb Sind õnnelikuks, mis on Sinu tugevused ja kuhu suunas liikuda

 • suuremat julgust unistada, katsetada, riskida, õppida ja võita

 • suuremat enesekindlust otsuste tegemisel ning soovitud unistuste ja eesmärkide ellu viimisel

 • paremaid suhteid iseenda, pereliikmete, sõprade, äripartnerite ja kolleegidega

 • rohkem aega, et tegeleda teemade ja tegevustega, mis Sind täidavad rõõmu, õnne ja rahuloluga

 • rohkem energiat ning füüsilise ja vaimse seisundi, mis toetab Sind mis iganes idee või unistuse ellu viimisel ning unistuste elu elamisel

 • rohkem meelerahu ja vähem ärevust, sest Sinu siht oh paigas ja teed rohkem neid asju, mis sulle naudingut pakuvad.

 • jne.

Mina coachina 

Minu missioon coachina on olla aktiveerija inimestele, kes soovivad avastada oma sisemist potentsiaali, suurendada teadlikkust ning muuta läbi sihipärase ja eesmärgistatud tegevuste oma ideed ja unistused reaalsuseks. 

Olen olnud oma isiklikul arenguteel üle 10 aasta ja sellel teekonnal omandatu aitab mul olla parem coach Sinu muutuste teel. Ma olen ema 13 aastasele pojale, kes on olnud minu elu üks minu suurimaid õpetajaid.

Ma olen tegutsenud personalijuhtimise valdkonnas üle 20 aasta ning olen selle aja jooksul toetanud sadu inimesi ja juhte erinevate olukordade lahendamisel.

Inimese ja coachina olen empaatiline, eesmärgile, lahendustele ja elluviimisele suunatud. Minu kohta on öeldud: “She makes things happen!“. 

Ma olen ICF diplomeeritud personaalne ja meeskonna coach (Erickson College International Coaching).

Miljonid edukad inimesed on coachingu abil kasvatanud oma edu veelgi suuremaks!

Kõige parema arusaamise coachingu võlust ja väärtusest saad siis, kui kohtume sissejuhataval tasuta sessioonil, kus saad esmase kogemuse, kas coachingu meetod sobib Sulle. 

Kas Sa tahad ikka veel lükata edasi oma unistuste elu?

Kui oled valmis tegema selle ühe, kuid olulise sammu lähemale oma uuele ja veel paremale elule, siis broneeri aeg siin, sest kaotada pole Sul midagi.

Broneeri esmane tasuta sobivuskohtumine siin

Õnnelikud inimesed muudavad maailma paremaks!

Go to Top