COACHING2022-11-16T10:01:04+02:00

Coaching avab Sinu tõelise potentsiaali

Sinu unistused on liiga väikesed, kui need Sinus hirmu ei tekita. Mina tean, et Sinus on olemas kõik sisemised ressursid, mida Sa vajavad oma unistuste täitmiseks ja eesmärkide saavutamiseks. Coachina saan aidata Sul endal üles leida Sinu tõelise potentsiaali ja võimed…..

„Kui sa arvad, et suudad, siis sa suudad;

kui arvad, et ei suuda, siis ei suudagi“ Henry Ford

Kas Sul on mõni unistus või eesmärk, mida oled juba pikalt edasi lükanud?

Mis on coaching?

Lahenduskeskne ja süsteemne coaching on suurepärane viis inimeste potentsiaali võimendamiseks, takistuste vähendamiseks ja seeläbi nende õnnestumise toetamiseks.

Coaching on toetatud ja süsteemne viis lahenduste suunas liikumiseks. Coach on mõtlemispartner ja toetab Sind kliendina läbi erinevate küsimuste küsimise, mis aitavad Sul endal jõuda vastuste ja lahendusteni, et saavutada soovitud eesmärk.

Erinevalt teraapiast, ei tegele coaching mineviku teemadega, vaid on suunatud tuleviku tegevustele, aidates leida ja ühendust saada inimeses juba olemasolevate varjus olevate ressurssidega, et luua endale paremat tulevikku. Mentorlusest erinevalt on coaching nõuande vaba ja kogu vajalik ressurss leitakse inimesest endast.

“Having a vision of what you want is not enough.

Vision without execution is daydreaming.” Thomas Edison

Kas Sa oled endale öelnud: “Ma teen seda, siis kui ….  Ma ei saa sellega hakkama …. Ma ei oska … See ei ole mulle kättesaadav … jne”?

Mulle meeldib coaching ennekõike seetõttu, et see aitab inimesel näha perspektiive ja asjaolusid, mida isekeskis, sõbra või kolleegiga arutades ei pruugi näha. Coachingu protsessides luuakse kliendile praktilist väärtust ja hoitakse fookuses tegevusi, mis aitavad eesmärgid päriselt ellu viia ning seetõttu on sellel tihti tranformatiivne mõju.

Miks ja millal Sina võiksid coachingut kaaluda?

Teemade ring, millega coachingus tegeleda, on väga lai – töö, töö- ja pereelu tasakaal, unistused ja nende ellu viimine, ettevõtlus, finantsid, suhted jne.

Siin on näiteks mõned olukorrad, millega võid coachi poole pöörduda:

 • tead, mida soovid aga ei tea, kuidas sinna jõuda

 • tunned, et oma unistuseni jõudmisel Sind justkui takistavad mingid asjad ning soovid rohkem julgustust või motivatsiooni, et teha esimene samm ja hakata liikuma oma soovitud eesmärgi suunas

 • tunned rahulolematust või motivatsiooni puudust enda sees aga ei tea, mida soovid ja kuhu suunas soovid liikuma hakata, et end paremini tunda

 • soovid suurendada enesekindlust, tulemuslikkust ja rahulolu või parandada suhtlemisoskusi jne

 • soovid teha olulise ent keerulisena näiva otsuse või vajad mõnes teemas suuremat selgust

 • soovid näha ning mõista olukorra juurprobleeme ja võimalusi nende lahendamiseks

 • jne.

Coachingust on abi nii isiklike kui tööalaste teemade korral ning ka nende ühildamise võimaluste leidmisel. Coaching sobib igale inimesele, kelle soov on teha teadlikult tööd iseendaga ning viia ellu muudatusi enda sees ja ümber.

Päris uskumatu, kuidas vaid mõne coachingu sessiooni vältel mu enda hoiakud kui ka perspektiivid positiivses suunas muutusid. Aastaid peas olnud mõtted konverteerusid reaalseteks plaanideks, raskused võimalusteks ja mitmed aktuaalsed probleemid muutusid tühiseks – pikas perspektiivis mitte midagi muutvaks. Kõige olulisem, ma ise tunnen, et ma olen pärast coachingut iseenda parem versioon. Seda nii tööalaselt, kui lähedaste jaoks. Mul on äärmiselt hea meel, et vaatamata eelarvamusele otsustasin ma coachingut proovida.

Kristo, coachingu klient

Praktiliste harjutuste tulemusena, mida Eliise meiega tegi, on lühikese ajaga väga palju muutunud minu ettevõttes! Juba esimese kohtumise ajal esitas Eliise olulisi küsimusi ettevõtte kohta, mis pani mind vaatama kogu oma tegevust läbi teise pilgu ja tegutsema väga selges suunas. Viimasel kohtumisel toimunud ajurünnaku käigus sain tiimilt väga vinged ideid, millest mõned lükkasid kastikaane täiega pealt! Ühtlasi mõistsin selle käigus, et pean suurendama oma tiimi ja ei läinud nädalatki, kui seda tegin ja see on üliäge! Motivatsioonist ja inspiratsioonist said mu tulihobused!

Meeli Laane, ettevõtja, grupi coachingu klient

Mida saad läbi coachingu enda ellu rohkem luua:

 • suuremat selgust, kes Sa oled, mis teeb Sind õnnelikuks, mis on Sinu tugevused ja kuhu suunas liikuda

 • suuremat julgust unistada, katsetada, riskida, õppida ja võita

 • suuremat enesekindlust otsuste tegemisel ning soovitud unistuste ja eesmärkide ellu viimisel

 • paremaid suhteid iseenda, pereliikmete, sõprade, äripartnerite ja kolleegidega

 • rohkem aega, et tegeleda teemade ja tegevustega, mis Sind täidavad rõõmu, õnne ja rahuloluga

 • rohkem energiat ning füüsilise ja vaimse seisundi, mis toetab Sind mis iganes idee või unistuse ellu viimisel ning unistuste elu elamisel

 • jne.

Mina coachina 

Minu missioon coachina on olla aktiveerija inimestele, kes soovivad avastada oma sisemist potentsiaali, suurendada teadlikkust ning muuta läbi sihipärase ja eesmärgistatud tegevuste oma ideed reaalsuseks. 

Olen olnud oma isiklikul arenguteel üle 10 aasta ja sellel teekonnal omandatu aitab mul olla parem coach Sinu muutuste teel. Ma olen ema 11 aastasele pojale, kes on olnud minu elu üks minu suurimaid õpetajaid.

Ma olen tegutsenud personalijuhtimise valdkonnas 20 aastat ning olen selle aja jooksul toetanud sadu inimesi ja juhte erinevate olukordade lahendamisel.

Inimese ja coachina olen empaatiline, eesmärgile, lahendustele ja elluviimisele suunatud. Minu kohta on öeldud: “She makes things happen!”. 

Ma olen ICF diplomeeritud personaalne ja meeskonna coach (Erickson College International Coaching).

Miljonid edukad inimesed on coachingu abil kasvatanud oma edu veelgi suuremaks!

Kõige parema arusaamise coachingu võlust ja väärtusest saad siis, kui kohtume sissejuhataval tasuta sessioonil, kus saad esmase kogemuse, kas coachingu meetod sobib Sulle. 

Kas Sa tahad ikka veel lükata edasi oma unistuste elu?

Kui oled valmis tegema selle ühe, kuid olulise sammu lähemale oma uuele ja veel paremale elule, siis broneeri aeg siin, sest kaotada pole Sul midagi.

Broneeri esmane tasuta sobivuskohtumine siin

Õnnelikud inimesed muudavad maailma paremaks!

Go to Top