Coaching avab Sinu tõelise potentsiaali

„Kui sa arvad, et suudad, siis sa suudad; kui arvad, et ei suuda, siis ei suudagi“ Henry Ford

Inimeses on olemas kõik sisemised ressursid, mis nad vajavad soovitud eesmärkide saavutamiseks. Kui soovid, saan aidata Sul need leida.

Mis on coaching?

Lahenduskeskne ja süsteemne coaching on suurepärane viis inimeste potentsiaali võimendamiseks, takistuste vähendamiseks ja seeläbi nende õnnestumise toetamiseks.

Coaching on toetatud ja süsteemne viis lahenduste suunas liikumiseks. Coach on mõtlemispartner ja toetab Sind kliendina läbi erinevate küsimuste küsimise, mis aitavad Sul endal jõuda vastuste ja lahendusteni, et saavutada soovitud eesmärk.

Erinevalt teraapiast, ei tegele coaching mineviku teemadega, vaid on suunatud tuleviku tegevustele, aidates leida inimeses ressursse, et luua endale paremat tulevikku. Mentorlusest erinevalt on coachingut nõuande vaba ja kogu vajalik ressurss leitakse inimesest endast.

Mulle meeldib coaching ennekõike seetõttu, et see aitab inimesel näha perspektiive ja asjaolusid, mida isekeskis, sõbra või kolleegiga arutades ei pruugi näha. Coachingu protsessides luuakse kliendile praktilist väärtust ja hoitakse fookuses tegevusi, mis aitavad eesmärgid päriselt ellu viia ning seetõttu on sellel tihti tranformatiivne mõju.

“Having a vision of what you want is not enough. Vision without execution is daydreaming.” Thomas Edison

Miks ja millal Sina võiksid coachingut kaaluda?

Teemade ring, millega coachingus tegeleda, on väga lai – töö, töö- ja pereelu tasakaal, unistused ja nende ellu viimine, ettevõtlus, finantsid, suhted jne.

Siin on näiteks mõned olukorrad, millega võid coachi poole pöörduda:

  • soovid suurendada enesekindlust, tulemuslikkust ja rahulolu või parandada suhtlemisoskusi jne

  • soovid teha olulise ent keerulisena näiva otsuse või vajad mõnes teemas suuremat selgust

  • tead, mida soovid aga ei tea, kuidas sinna jõuda

  • tunned, et oma unistuseni jõudmisel Sind justkui takistavad mingid asjad ning soovid rohkem julgustust või motivatsiooni, et teha esimene samm ja hakata liikuma oma soovitud eesmärgi suunas

  • tunned rahulolematust või motivatsiooni puudust enda sees aga ei tea, mida soovid ja kuhu suunas soovid liikuma hakata, et end paremini tunda

  • soovid näha ning mõista olukorra juurprobleeme ja võimalusi nende lahendamiseks

  • jne.

Coachingust on abi nii isiklike kui tööalaste teemade korral ning ka nende ühildamise võimaluste leidmisel. Coaching sobib igale inimesele, kelle soov on teha teadlikult tööd iseendaga ning viia ellu muudatusi enda sees ja ümber.

Miks valida mind oma coachiks?

Minu missioon coachina on olla partner inimestele, kes soovivad avastada oma sisemist potentsiaali, suurendada teadlikkust ning muuta läbi sihipärase ja eesmärgistatud tegevuste oma ideed reaalsuseks.

Ma olen tegutsenud personalijuhtimise valdkonnas 20 aastat ning olen selle aja jooksul toetanud sadu inimesi ja juhte erinevate olukordade lahendamisel.

Olen olnud oma isiklikul arenguteel umbes 10 aastat ja sellel teekonnal omandatu aitab mul olla parem coach Sinu muutuste teel. Ma olen ema 11 aastasele pojale, kes on olnud vaieldamatult üks minu suurimaid õpetajaid.

Olen inimese ja coachina empaatiline, eesmärgile, lahendustele ja elluviimisele suunatud.

Miljonid edukad inimesed on coachingu abil kasvatanud oma edu veelgi suuremaks!

Kõige parema arusaamise coachingu võlust ja väärtusest saad siis, kui kohtume sissejuhataval sessioonil, kus saad esmase kogemuse, kas coachingu meetod sobib Sulle. Broneeri aeg ning astu samm lähemale oma uuele ja veel paremale elule.

Oman coachi kvalifikatsioon:

Certificate of completion “The Art & Science of Coaching“ 128h, Erickson College International

Broneeri esmane kohtumine siin

Päris uskumatu, kuidas vaid mõne coachingu sessiooni vältel mu enda hoiakud kui ka perspektiivid positiivses suunas muutusid. Aastaid peas olnud mõtted konverteerusid reaalseteks plaanideks, raskused võimalusteks ja mitmed aktuaalsed probleemid muutusid tühiseks – pikas perspektiivis mitte midagi muutvaks. Kõige olulisem, ma ise tunnen, et ma olen pärast coachingut iseenda parem versioon. Seda nii tööalaselt, kui lähedaste jaoks. Mul on äärmiselt hea meel, et vaatamata eelarvamusele otsustasin ma coachingut proovida.

Kristo, coachingu klient

Õnnelikud inimesed muudavad maailma paremaks!