Eliise Ala
Eliise AlaPersonalikonsultant

Minu teekond

Personalivaldkonnas olen teadmisi ja kogemusi omandanud ligi 20 aastat ning oman personalijuhtimise magistrikraadi ja kutsetunnistust. Olen töötanud nii tootmis-, teenindus- ja tehnoloogia ettevõtetes, sealhulgas kahes rahvusvahelises ettevõttes, mis on tegutsenud enam kui 6 riigis.

Omades tugevat ärivaistu ning kasutades agiilseid põhimõtteid ja disainmõtlemise meetodeid, loon ettevõttele väärtust läbi personalijuhtimise protseduuride ja hästi juhitud inimeste. Professionaalse ja väärtust loova personalijuhina on minu eesmärk aidata ettevõtetel ja nende juhtidel oma ärieesmärkide saavutamisel ja töötajate juhtimisel edu saavutada.

Minu kireks on leida viisid, kuidas muuta inimesed ja personalitöö agiilseks ning muuta seeläbi ettevõtte kohanemisvõimeliseks reageerima VUCA (volatiilsse, ebakindla, kompleksse ja mitmetähendusliku) maailma muutustele. Samuti aidata luua protsesse, keskkonda, mentaliteeti ja kultuuri, mis võimustab töötajaid endast parimat andma.

Samal ajal meeldib mullesüsteemse ja lahenduskeskse coachina töötada inimestega, tuua neist välja parim ja aidata neil edu saavutada. Minu kogemuse kohaselt saavutavad ettevõtted parimaid tulemusi siis, kui nende inimeste potentsiaal ja motivatsioon kohtub võimalusega. Oma missiooniks personalijuhtimise valdkonnas erinevates rollides tegutsedes peangi nende võimaluste ja sobivuste leidmist ning elluviimise toetamist. Usun siiralt, et kõik inimesed on talendid ning kui neile anda võimalus ja tugi, liigutavad nad mägesid paigast.

Vabal ajal võib mind leida metsaradadel sportimas või koos perega looduses matkamas. Minu päevades on kindel koht mediteerimisel, raamatute lugemisel või muul viisil ense arendamisel.

Kui ka Sina usud, et Sinu inimestes ja meeskonnas peitub rohkem (ja sa ei tea, kuidas seda neist välja tuua), siis anna mulle märku ja otsime koos üles need võimalused ja viime Su ettevõtte uuele tasemele.

Tunnistused ja sertifikaadid

Õnnelikud inimesed muudavad maailma paremaks!