Minust2022-11-23T12:29:44+02:00
Eliise Ala
Eliise Alategevjuht, personalipartner, coach ja meeskonna coach

Kes ma olen tegevjuhi, personalipartneri ja coachina

Personalivaldkonnas olen teadmisi ja kogemusi omandanud 20 aastat ning oman personalijuhtimise magistrikraadi ja kutsetunnistust. Olen töötanud nii tootmis-, teenindus- ja tehnoloogia ettevõtetes, sealhulgas kahes rahvusvahelises ettevõttes, mis on tegutsenud enam kui 6 riigis.

Omades tugevat ärivaistu ning kasutades agiilseid põhimõtteid ja disainmõtlemise meetodeid, loon ettevõttele väärtust läbi personalijuhtimise süsteemide ja hästi juhitud inimeste. Professionaalse ja väärtust loova personalijuhina on minu eesmärk aidata ettevõtetel ja nende juhtidel oma ärieesmärkide saavutamisel ja töötajate juhtimisel edu saavutada.

Nii personalijuhi, kui süsteemse ja lahenduskeskse coachina, on minu kireks töötada inimestega, tuua neist välja parim ja aidata neil seeläbi edu saavutada. Minu kogemuse kohaselt saavutavad ettevõtted parimaid tulemusi siis, kui nende inimeste potentsiaal ja motivatsioon kohtuvad võimalustega.

Oma missiooniks personalijuhtimise valdkonnas erinevates rollides tegutsedes peangi äri võimaluste ja sobivuste leidmist inimeste soovidega ning nende elluviimise toetamist. Usun siiralt, et kõik inimesed on talendid ning kui neile anda võimalus ja tugi, liigutavad nad mägesid paigast.

Ühtlasi meeldib mulle leida viise, kuidas muuta inimesed ja personalitöö agiilseks ning aidates seeläbi ettevõtetel muutuda kohanemisvõimeliseks ja reageerida veel kiiremini VUCA (volatiilsse, ebakindla, kompleksse ja mitmetähendusliku) maailma muutustele.

Mulle meeldib  aidata luua ettevõtetesse inimeste juhtimisega seotud protsesse, keskkonda, mentaliteeti ja kultuuri, mis võimustab töötajaid endast parimat andma.

Inimeste juhtimisega seotud teemadele lahenduste leidmisel olen loov ning lähtun konkreetse kliendi vajadustest ja võimalustest. Mind motiveerib asjade ära tegemine ja ellu viimine ning seetõttu tunnen ennast mugavalt muudatuste juhina.

Vabal ajal võib mind leida metsaradadel sportimas, reisimas või koos perega looduses matkamas. Minu päevades on kindel koht mediteerimisel, raamatute lugemisel või muul viisil ense arendamisel ja energia hackimisel.

Kui ka Sina usud, et Sinu inimestes ja meeskonnas peitub rohkem aga sa ei tea, kuidas seda neist välja tuua, siis anna mulle märku ja otsime koos üles need võimalused ja lahendused ning viime Su ettevõtte uuele tasemele.

Võta ühendust ja aitame Sul leida lahendused

Tunnistused ja sertifikaadid

Õnnelikud inimesed muudavad maailma paremaks!

Go to Top