Eliise Ala
Eliise AlaPersonalikonsultant

Minu teekond

Personalivaldkonnas olen teadmisi ja kogemusi omandanud 18 aastat sealhulgas tootmis-, teenindus- ja tehnoloogia ettevõtetes ning oman personalijuhtimise magistrikraadi ja personalijuhtimise kutsetunnistust. Olen töötanud kahes rahvusvahelises ettevõttes, mis on tegutsenud enam kui 6 riigis.

Omades tugevat ärivaistu, kasutades agiilseid põhimõtteid ja disainmõtlemise meetodeid, loon ettevõttele väärtust läbi personalijuhtimise protseduuride ja hästi juhitud inimeste. Professionaalse ja väärtust loova personalijuhina on minu eesmärk aidata ettevõtetel ja nende juhtidel oma ärieesmärkide saavutamisel ja töötajate juhtimisel edu saavutada.

Minu kireks on leida viisid, kuidas muuta inimesed ja personalitöö agiilseks ning muuta seeläbi ettevõtte kohanemisvõimeliseks reageerima VUCA (volatiilsse, ebakindla, kompleksse ja mitmetähendusliku) maailma muutustele. Samuti aidata luua protsesse, keskkonda, mentaliteeti ja kultuuri, mis võimustab töötajaid endast parimat andma.

Samal ajal meeldib mulle töötada inimestega, tuua neist välja parim ja aidata neil edu saavutada. Minu kogemuse kohaselt saavutavad ettevõtted parimaid tulemusi siis, kui nende inimeste potentsiaal ja motivatsioon kohtub võimalusega. Oma missiooniks personalijuhtimise valdkonnas erinevates rollides tegutsedes, peangi nende võimaluste ja sobivuste leidmist ning elluviimise toetamist. Usun siiralt, et kõik inimesed on talendid ning kui neile anda võimalus ja tugi, liigutavad nad mägesid paigast.

Vabal ajal võib mind leida metsaradadel jooksmas või koos perega looduses matkamas. Minu päevades on kindel koht mediteerimisel, raamatute lugemisel või muul viisil õppimisel ning erinevatel viisidel füüsilisel liikumisel.

Kui ka Sina usud, et Sinu inimestes ja meeskonnas peitub rohkem (ja sa ei tea, kuidas seda neist välja tuua), siis anna mulle märku ja otsime koos üles need võimalused ja viime Su ettevõtte uuele tasemele.

Tunnistused ja sertifikaadid

Õnnelikud töötajad teevad kliendid õnnelikuks!