Tere! Saame tuttavaks – mina olen Eliise Ala, Personaliteenus OÜ personalijuht, konsultant, partner, coach, süda ja hing :)

Personalivaldkonnas olen teadmisi ja kogemusi omandanud 18 aastat ning seda nii tootmise, teeninduse kui tehnoloogia ettevõtetes. Olen praktiline inimene ning seetõttu pean oluliseks, et ettevõtted rakendaksid oma inimvara ja selles peituvat potentsiaali maksimaalselt. Minu kireks on töö inimestega, neist parima väljatoomine ja neil õnnestuda aitamine. Minu kogemusel saavutavad ettevõtted parimaid tulemusi siis, kui tema inimeste potentsiaal ja motivatsioon kohtub võimalusega. Oma missiooniks personalijuhtimise valdkonnas erinevates rollides tegutsedes, peangi nende võimaluste ja sobivuste leidmist ning elluviimise toetamist. Usun siiralt, et kõik inimesed on talendid ning kui neile anda võimalus ja tugi, liigutavad nad mägesid paigast.

Kui ka Sina usud, et Sinu inimestes ja meeskonnas peitub rohkem (ja sa ei tea, kuidas seda neist välja tuua), siis anna mulle märku ja otsime koos üles need võimalused ja viime Su ettevõtte uuele tasemele. Selleks on meil välja töötatud spetsiaalne töötajate potentisaali avamise pakett.

Kui vajad abi muude personali arendamise teemadega, siis leiad nende kohta rohkem infot siit.

Võta ühendust